Açık Alan Serinletme Sistemleri

Açık Alan Serinletme Sistemlerde 5000 TL’den Başlayan Fiyatlarla

PAKET FİYATLARDIR

Açık Alan Serinletme

Açık Alan Serinletme Soğutma

Serinletme sistemleri açık hava serinletme, açık alan soğutma ve açık hava soğutma olarak kafelerde, restoranlarda, bahçelerde, konserlerde, otellerde ayrıca seralarda ve ihtiyaç duyulan mekanlarda rahatlıkla kullanılabiliyor. Bu sistemler içerisinde en çok tercih edilen, açık alan serinletme sistemleri yer alır.

Açık alan serinletme sistemleri,

Genellikle dış mekan açık ve yarı açık mekanlar olaral bilinen cafe,restoran,kış bahçeleri, sera vb alanlarda kullanılmaktadır. Kapalı ortamlarda  kullanılan açık alan serinletme sistemleri insan ve makinelerin oluşturduğu sıcaklığı dışarıya gönderilmesini sağlayarak, bulunan bina içerisine sürekli olarak temiz ve serin havanın girişini sağlayarak içerinin nem dengesini de korumuş olur. Ayrıca en çok  bu sistemler oteller ve restoranların kış bahçelerinde kullanılır. Otellerde açık alan serinletme daha çok sıcaklığın yoğun olduğu yerlere kurulur. Sıcak havanın alınması serin havanın da içeriye verilmesi sayesinde insanların daha rahat hareket etmesi sağlanmış olur. Bu sistemlerin mobil tip olanları da mevcuttur. Mobil tip olan sistem ile açık alan serinletme daha kolay yapılır. Sıcaklığın daha fazla olduğu bölgeye mobil tip soğutma sistemleri getirilerek düzenli olarak havanın kontörü sağlanmış olur.

Soğutma Sistemleri Nasıl Çalışır?

Özellikle yaz aylarında tercih edilen soğutma sistemleri hava sıcaklığının 10 ve 20 derece arasında daha düşük hissedilmesini sağlamaktadır. Bu sistemler çok yüksek basınçta su partiküllerini ortama yayarak bir sis tabakası oluşturmaktadır. Böylece sıcak havanın ortamdan buharlaşmasını ve ortam sıcaklığının da daha düşük bir şekilde hissedilmesini sağlamaktadır. Soğutmanın yanında aynı zamanda ortam nemlendirmesi gerçekleşmektedir.Bu sistemler ile yapılan açık alan serinletme işlemi hiçbir şekilde zarar vermez. Bu sistemler çevre dostu bir sistem olarak insanların konfor şartlarını iyileştirmektedir. Ayrıca ortama yayılan su zerreciklerinin çok küçük olmasından dolayı sis oluşumundan herhangi bir ıslaklık hissi oluşturmadan ortam serinletme gerçekleşmektedir.

ÜCRETSİZ KEŞİF İÇİN ARA

Cafe Serinletme Sistemleri

Cafe serinletme sistemleri genellikle sıcak iklimin hakim olduğu, dış ortam yalıtımının yapılamadığı açık ve yarı açık mekanlarda sıklıkla tercih edilmektedir.  Bu tarz açık ve yarı açık alanlarda hava muhafaza edilemediği için klima ve benzeri ekipmanlar işe yaramaz. Cafe serinletme sistemlerinde ortamdaki sıcak hava, şebekeden alınan su vasıtasıyla mikron seviyesinde partiküllere indirgenerek ortamdaki sıcak hava partikülleriyle karışır. Böylelikle ortam sıcaklığı düşürülürken aynı zamanda nem kontrolüde sağlanarak hijyenik ve temiz bir ortam elde edilir. Cafe serinletme sistemlerinde bir diğer önemli husus ortalama vantilatör tüketim debileri ve vantilatör nufuziyet alanları iyi hesaplanarak doğru pompa seçimi ve vantilatör ya da su nozullarının konumlandırılmaları iyi hesaplanmalıdır. Firmamız konusunda uzman deneyimli kadrosuyla yerinde doğru keşif ve tespitler yaparak sizlere en ekonomik ve en doğru cafe serinletme sistemlerinin montaj ve kurulumunu sağlamaktadır.

Böylelikle  müşterilerileriniz bulundukları ortamda konforlu bir yaşam alanında huzur bulurken, siz değerli müşterimiz satışlarınızı artıracaksınız.  Cafe soğutma sistemleri tamamen doğaya saygılı, uzun ömürlü ve tasarrufludur. Yapmanız gereken tek şey web sitemizden veya telefon numaralarımızdan bize ulaşmak ve konu hakkında bilgi almak.

%100 Müşteri Memnuniyeti

Dış mekânları soğutmak iç mekanları soğutmak kadar kolay değildir. Bunun için üretilen farklı teknolojiler mevcuttur. Kullanılan teknolojilerin en popüleri ve en kullanışlısı su püskürten vantilatörlerdir. Tabi ki de dış mekânda kurulu olan vantilatör uzak mesafedeki misafirlerinize hiç bir etkide bulunmaz fakat bu vantilatör sistemleri benzerlerinden biraz daha farklı olup cafe soğutma sistemleri içerisinde en iyisidir.
Ufak tüplerle vantilatörün ucundaki püskürtme borusu vasıtasıyla çıkış yapan su buharları vantilatörün de verdiği hızla havada dağılır ve müşterilerinize müthiş bir serinlik ve ferahlama hissi verir. Üstelik boruların ucunda bulunan nozullar suyun ıslatıcı etkisini yok edip sadece buhar olarak havada asılı kalmasını sağlar ve bu sayede mekândaki insanlara ıslanmışlık hissi vermez sadece ortamdaki havayı yumuşatır ve serinletir.

Cafe soğutma

sistemleri alanınızın büyüklüğüne göre boyut farklılıkları göstermektedir. Gerekli uygunlukta vantilatörler takıldıktan sonra vantilatörlerimiz belirli açılarda dönüş sağlamakta ve bu sayede mekânda ısı yayılımı ve eşit dağılımı sağlanmakta.

Satış Sonrası Hizmet

Satış öncesi cafe soğutma ekibimiz mekânınızda bir keşif gezisi yaptıktan sonra size uygun boyutları ve adet sayısını ortaya koyar ve ona göre bir fiyat listesi ortaya çıkar. Bizler siz değerli müşterilerimizi sadece satış sırasında değil sonrasında da 7/24 destek ekibimiz sayesinde memnun etmekten onur duyarız.

Buharlı Soğutma ve Serinletme

Buharlı soğutma ve serinletme sistemleri alanında on üç yıllık tecrübesiyle çalışan firmamız, alanında tecrübeli teknik ekibi ile hizmet vermeye devam etmektedir. Firmamız iç ve dış mekanlarda buharlı soğutma ve serinletme sistemleri üzerine hizmetler vermekte, müşterilerini memnun etmeyi amaçlamaktadır. Çok geniş bir servis ağı bulunan dünyaca ünlü markalarla iş birliği yaparak çalışan firmamız, Türkiye’de her noktaya hizmet vermeyi amaç haline getirmiştir. Hizmetimizden yararlanmak işletmeler 7 / 24 firmamızla iletişim kurabilmektedirler. Teknik servis desteği ve bakımlarını da sağladığımız ürünlerimizi garanti kapsamı altında müşterilerimiz ile birleştirmekteyiz.

Ulaşılabilirlik

Fiyatlarımız konusunda da sektörde rakipsiz durumdayız. Her cebe uyabilecek ürünlerimizin olması sayesinde ülkenin pek çok noktasına hizmet verebilmekteyiz. Bütün buharlı soğutma ve serinletme sistemleri hizmetlerimizin kurulumunu ve montajını kendimiz gerçekleştirmekteyiz, asla bir aracı firma kullanmamaktayız. Müşteri memnuniyetinin en önemli özelliğinin ulaşılabilirlik olduğunun farkında olan işletmemize, günün her saati ve haftanın her günü bizlere ulaşarak fiyatlar ve sistemler hakkında sorularınızı sorabilir, fikir edinebilirsiniz. Ürünlerimizi garanti kapsamı altında satmaktayız.

Mekana Uygun Tespitler

Ürünlerimizi sadece satmış olmak için satmamaktayız. Müşterilerimizin ürünlerimizden en iyi şekilde faydalanmasını istediğimiz için mekan incelemeleri yaparak, en uygun ve en ekonomik şekilde buharlı soğutma ve serinletme sistemleri konumlandırmaktayız. Her mekanın özelliklerinin farklı olduğunu ve kullanılması gereken buharlı soğutma ve serinletme sistemleri farklı olacağının bilincinde olarak müşterilerimize hizmet vermekteyiz

Su Püskürtme Sistemleri

Özellikle yoğun sıcakların yaşandığı yaz aylarında cafe ve benzeri alanlarda sıklıkla karşılaştığımız su püskürtme sistemleri ile artık daha ferah yaşam alanları yaratmak mümkün hale gelmiştir. İhtiyaca uygun seçeneklerde tasarımı yapılan su püskürtme sistemleri, oldukça şık ve modern bir görünüm sergilemektedir.

Su Püskürtme Sistemlerinin Özellikleri

Mekânlara daha prestijli bir hava kazandıran su püskürtme sistemleri, sağlamış olduğu önemli özellikler ile birlikte kullanım alanını her geçen gün arttırmaktadır. Su püskürtme sistemleri yalnızca mekânları serinletmekle kalmıyor, aynı zamanda da rahatsız eden böceklerin uzak durmasını da sağlamaktadır.

Su püskürtme sistemleri

ile birlikte ayrıca mekândaki havanın nem oranı arttırılabilir ve daha kaliteli bir yaşam alanı oluşturulabilir. Düşük bir enerji maliyeti gerektirmekte olan su püskürtme sistemleri, bu nedenle gereksiz bir gider oluşturmamaktadır.

Su Püskürtme Sistemlerinin Çalışma Mantığı

Su damlalarını buharlaştırdıktan sonra soğutan ve böylece serinlemesinin meydana gelmesini sağlayan su püskürtme sistemleri ısıyı farklı dereceye kadar düşürebilme özelliğine sahiptir. Su püskürtme sistemlerinin kullanılabilmesi için alanda şebeke suyunun olması gerekmektedir.

Su püskürtme sistemleri çalışırken alanda herhangi bir ıslaklık meydana gelmemektedir. Kurulumu son derece basit olan su püskürtme sistemleri, bakım gerektirmeden uzun süre sorunsuz kullanım olanağı sunar.

Alanların serinleme ihtiyaçlarına en ekonomik çözümü sunan su püskürtme sistemleri ile mekanlardaki konforu en üst seviyeye çıkarma şansı elde edebilirsiniz.

Call Now Button